^Powrót na górę

logo

Jedną z podstawowych kompetencji naszych dzieci w ich dorosłym życiu będzie umiejętność programowania. Nauka programowania wpływa korzystnie zarówno na możliwości poznawcze jak i społeczne uczniów. Dzieci, poprzez myślenie algorytmiczne i konstrukcje logiczne rozwijają całą gamę umiejętności szkolnych i społecznych. Uczniowie klas 1-3 uczyli się programować realizując Ogólnopolskie programy „Uczymy dzieci programować” , „Technologie z klasą” oraz dzięki innowacji pedagogicznej „Kolorowe programowanie”. Uczniowie bardzo chętnie wykonywali coraz to trudniejsze zadania online oraz offline, rozwinęli umiejętność rozumowania, analizowania i rozwiązywania problemów, uczyli się współpracy w zespole oraz poznali prawa i zasady bezpieczeństwa w sieci.

Gratulujemy wszystkim zapału i wytrwałości. W nowym roku szkolnym nowe wyzwania!

Więcej zdjęć tutaj - kliknij

Wychowawcy klas I-III

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1036681
Dzisiaj1644
Wszystkich odwiedzin1036681
Teraz ogląda nas 14

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach