Apel Małego Samorządu 2018

Wakacje bezpieczne i słoneczne!! Wakacje to okres, w którym znajdujemy czas na zabawę, relaks i drobne szaleństwa. Nie mamy obowiązków związanych ze szkołą i nauką, więc możemy bez ograniczeń planować najróżniejsze przygody, w których będziemy brać udział. Niektórzy spotykają się z przyjaciółmi i wspólnie świetnie się bawią, inni wybierają się na rodzinne wyjazdy. Nikt nie siedzi w domu, kiedy za oknem mamy słoneczną, piękną, zachęcającą do wyjścia pogodę. Jednak wszyscy musimy pamiętać, że dobra zabawa nie zwalnia nas z obowiązku dbania o swoje i innych bezpieczeństwo. Jak powinniśmy postępować, aby wakacje zawsze kojarzyły nam się z samymi przyjemnościami? Wystarczy wykazać zdrowy rozsądek i pamiętać o kluczowych zasadach bezpieczeństwa.Zasady te przypomnieli uczniowie klas młodszych podczas apelu Małego Samorządu. Korzystajmy więc z uroków lata i  wypoczywajmy,ale zawsze pamiętajmy o bezpieczeństwie.Wspaniałych, pełnych przygód, słonecznych wakacji życzy dla wszystkich  uczniów Mały Samorząd.

Zdjęcia z wydarzenia do zobaczenia tutaj - kliknij

Beata Wilusz-Jana