^Powrót na górę

logo

 

20 czerwca 2018 roku o godzinie 11.00 odbył się uroczysty Finał XIV Małopolskiego Konkursu Literacko- Plastycznego w Krakowie. Julia Duraczyńska uczennica klasy 6a otrzymała w nim Nagrodę III Stopnia za pracę „Moje góry”. Patronat Narodowy obioł Prezydent RP Andrzej Duda. Uroczystość miała miejsce w Sali Miedzianej Muzeum Historycznego Miasta Krakowa. Finał został pomyślany jako biesiada literacka połączona z koncertem muzycznym i wystawą prac.  
 
Tak organizatorzy opisali interpretacje jej obrazu: „Julia przedstawiła Ziemię Ojczystą jako zieloną krainę z ośnieżonymi górami, kwitnącym łąkami i czystymi szlakami turystycznymi. Piękno gór jest często podziwiane z daleka, ale zachwycać może również przydrożny kamień, który często dodaje charakteru krajobrazów poprzez swój kształt, kolor i lokalizacje” . M. Rosołek 
 
W konkursie wzięło udział 20 uczniów, którzy bardzo starannie przygotowali swoje prace. Temat ten został zrealizowany na lekcji plastyki. 
Gratulujemy wszystkim uczestnikom a szczególnie Julii !!! 
Życzymy sukcesów w pracy twórczej naszym uczniom.
 
Opiekun konkursu: Agnieszka Zając
 
Więcej zdjęć tutaj - kliknij

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1036690
Dzisiaj1653
Wszystkich odwiedzin1036690
Teraz ogląda nas 61

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach