^Powrót na górę

logo

Naukę w tym roku szkolnym zakończyliśmy z niecodziennym gościem. Bardzo interesująco o rozwijaniu swoich pasji i talentów opowiedziała nam Pani Ewa Synowska – Kalisz – wielokrotna mistrzyni Polski i Europy oraz reprezentantka Polski na IO w Barcelonie w 1992 roku w pływaniu stylem zmiennym na 200 i 400 metrów. Finalistka Olimpiady w Barcelonie zachęcała dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz podejmowania wysiłku w dążeniu do sukcesu.

B.Świderska, A.Niedojadło

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1220634
Dzisiaj1274
Wszystkich odwiedzin1220634
Teraz ogląda nas 35

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach