^Powrót na górę

logo

18 czerwca w Koszycach Wielkich odbył się Turniej Koszykówki o "Puchar Lata". Do rywalizacji staneły 4 drużyny dziewcząt z klas III i IV. Nasze dziewczęta zajęły 3 miejsce, wzbogacając tym samym szkolną kolekcję pucharów. Był to też dobry sprawdzian umiejętności na tle rówieśniczek, trenujących na codzień w sekcjach piłki koszykowej.

Więcej zdjęć do zobaczenia tutaj - kliknij

M.Powroźnik

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1220636
Dzisiaj1276
Wszystkich odwiedzin1220636
Teraz ogląda nas 54

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach