^Powrót na górę

logo

22 czerwca – to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie. W ostatni dzień roku szkolnego uczniowie, wraz z rodzicami, przybyli do szkoły, aby odebrać świadectwa. Najlepsi uczniowie odebrali nagrody książkowe z rąk Pani Dyrektor Ewy Sojat a klasy IIIa i IIIB zaprezentowały część artystyczną pod tytułem ,,Idą wakacje”. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. I wreszcie nadszedł najbardziej wyczekiwany moment.....WAKACJE !!!!

Bogata fotorelacja do zobaczenia tutaj - kliknij

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1188128
Dzisiaj880
Wszystkich odwiedzin1188128
Teraz ogląda nas 31

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach