W miesiącu  lipcu uczniowie naszej szkoły mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych. W ramach programu Learning Enterprises studenci ze Stanów Zjednoczonych przyjeżdżają do Polski, aby prowadzić zajęcia w polskich szkołach.
Zaproszona do naszej szkoły Jessica – studentka, przez 2 tygodnie prowadziła zajęcia z języka angielskiego. Zajęcia te w głównej mierze oparte były na zabawie, a głównym celem było rozwinięcie umiejętności spontanicznej komunikacji w języku obcym. Wspólnie spędzony czas pomógł poznać bliżej amerykańskie obyczaje i tradycje.
Jessica  przebywała u miejscowej rodziny, wspólnie spędzając czas, uczestniczyła w  ich codziennym życiu. W ten sposób miała okazję poznać tradycyjną polską gościnność, oraz nasz region i okolice. Serdecznie dziękujemy !!!

Więcej zdjęć tutaj - kliknij