^Powrót na górę

logo

W miesiącu  lipcu uczniowie naszej szkoły mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych. W ramach programu Learning Enterprises studenci ze Stanów Zjednoczonych przyjeżdżają do Polski, aby prowadzić zajęcia w polskich szkołach.
Zaproszona do naszej szkoły Jessica – studentka, przez 2 tygodnie prowadziła zajęcia z języka angielskiego. Zajęcia te w głównej mierze oparte były na zabawie, a głównym celem było rozwinięcie umiejętności spontanicznej komunikacji w języku obcym. Wspólnie spędzony czas pomógł poznać bliżej amerykańskie obyczaje i tradycje.
Jessica  przebywała u miejscowej rodziny, wspólnie spędzając czas, uczestniczyła w  ich codziennym życiu. W ten sposób miała okazję poznać tradycyjną polską gościnność, oraz nasz region i okolice. Serdecznie dziękujemy !!!

Więcej zdjęć tutaj - kliknij

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1173398
Dzisiaj800
Wszystkich odwiedzin1173398
Teraz ogląda nas 85

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach