NOWY NABÓR DO SZKOŁY KUNG FU !

Katarzyna Migdał, instruktorka KUNG FU oraz samoobrony

Zaprasza dzieci  na zajęcia KUNG FU, które odbędą się w Szkole Podstawowej w Zgłobicach.  Planowane rozpoczęcie zajęć - październik. Dokładny termin zajęć będzie podany po uzbieraniu min 8 osób. Osoby chętne proszę o kontakt telefoniczny na nr 509-833-078 (Katarzyna Migdał) oraz w sekretariacie szkoły w Zgłobicach.

Cena:

- zajęcia raz w tygodniu po 60 min – 10zł od osoby. W razie nieobecności dziecka więcej niż 2x  w ciągu miesiąca , cena jest niższa. Niższa cena jest także kiedy zajęcia przepadają podczas nieobecności instruktorki.

Katarzyna Migdał instruktorka, dwukrotna brązowa medalistka Mistrzostw Świata KUNG FU w Chinach w 2017 roku.