^Powrót na górę

logo

W naszej szkole jednym z wiodących priorytetów jest dbanie o bezpieczeństwo uczniów. Dlatego też naszą placówkę odwiedził dziś policjant – tata uczennicy z klasy Ib. Oczekiwany przez wszystkie dzieci gość przybył w towarzystwie swoich kolegów. W  niezwykle ciekawej formie panowie przekazali uczniom wiele cennych rad, jak bezpiecznie uczestniczyć w ruchu drogowym. Miłą niespodzianką okazała się możliwość sesji fotograficznej z wykorzystaniem policyjnych akcesoriów.      To był wyjątkowy dzień pełen wrażeń i emocji. Serdecznie dziękujemy za wizytę! :)   

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1188127
Dzisiaj879
Wszystkich odwiedzin1188127
Teraz ogląda nas 8

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach