^Powrót na górę

logo

Jednym ze sposobów na ciekawą lekcje wychowania fizycznego może być... ciekawa wycieczka rowerowa. 14 września klasa 6 b uczestniczyła właśnie w takiej wyprawie. Nasza trasa: Zgłobice - Błonie - Szczepanowice - Zgłobice (powrót wzdłuż brzegu Dunajca). Wszyscy uczestnicy w świetnych humorach pokonywali trudy trasy i z uśmiechem na ustach wrócili do swoich domów.

Bartosz Łaśko 
nauczyciel WF

Więcej zdjęć tutaj - kliknij

 

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1188133
Dzisiaj885
Wszystkich odwiedzin1188133
Teraz ogląda nas 78

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach