Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4-8 do udziału w obozie językowym „Euroweek”.

Projekt jest realizowany w języku angielskim, dla różnych grup wiekowych. Zajęcia prowadzone są przez szkoleniowców i wolontariuszy z całego świata, którzy posiadają ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Są to najlepsi kandydaci wybrani z tysięcy osób z całego świata, którzy zgłaszają się do programu „Euroweek”. Posiadają duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Projekt Euroweek uznawany jest przez młodzież i nauczycieli jako jeden z najciekawszych programów edukacyjnych w Polsce.

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim w formie interaktywnych warsztatów, gier i praktycznych ćwiczeń. Poziom języka angielskiego jest dopasowany do grupy.

Termin obozu: 10-14 listopada 2018 roku.

Koszt obozu: ok.500 zł. W cenie uwzględnione są:

- dojazd

- zakwaterowanie

- wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)

Miejsce: Zajęcia odbędą się w malowniczo położonych  górskich miejscowościach na Ziemi Kłodzkiej.

Efekty programu Euroweek:

- podniesienie kompetencji językowych w zakresie komunikacji w języku angielskim

- integracja globalna poprzez przyjaźnie z wolontariuszami z całego świata

- rozwinięcie swoich zdolności interpersonalnych, intelektualnych i kreatywności

Zapisy do 10 października 2018r.

Zgłoszenia przyjmują nauczyciele języka angielskiego.

Szczegółowe informacje u p.Beaty Przeklasy