^Powrót na górę

logo

Dnia 15. 10.2018r – 28 uczniów klas I-III z Koła Turystyki Pieszej „Młody Piechur” wyruszyło na jesienny rajd. Wędrując ulicami Zgłobic i Koszyc Wielkich podziwiali jesienny krajobraz najbliższych okolic. Trasa wiodła ulicą Długą, Ruczaj, Stromą, Spacerową, Pszenną - pod Klasztor Sacre Coeur w Tarnowie.Po odpoczynku i wysłuchaniu krótkiej historii Klasztoru powrócili do szkoły. W wędrówce towarzyszyła piękna  niemal letnia pogoda.

L. Żurowska

A. Chrzanowska

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1297910
Dzisiaj386
Wszystkich odwiedzin1297910
Teraz ogląda nas 145

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach