^Powrót na górę

logo

W dniu 20 października odbył się rajd rowerowy "Szlakiem Niepodległej".  Rajd rozpoczął się w Zgłobicach, a miejscem docelowym był cmentarz wojenny w Łowczówku. Stojąc przy mogiłach legionistów uczniowie zapoznali się z historią bitwy oraz walk tam prowadzonych w 1914 r. Podczas trwania rajdu zatrzymywaliśmy się również przy innych mniejszych, niekiedy zapomnianych cmentarzach, aby zapalić symbolicznego znicza i w chwili zadumy pomodlić się za tych, którzy walczyli o Niepodległą.

Uczestnicy: Wiktoria Niewola, Aleksandra Niewola, Filip Kiełbasa, Maksymilian Stelmach, Jan Kawula, Bartłomiej Krawiec, Jakub Wojtasik, Karol Płoskonka.

Bartosz Łaśko

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1262277
Dzisiaj229
Wszystkich odwiedzin1262277
Teraz ogląda nas 78

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach