^Powrót na górę

logo

CodeWeek to społeczna inicjatywa organizowana  na terenie całej Europy i dedykowana wszystkim, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z programowaniem. To świetna okazja, by zacząć zabawę z grami logicznymi, prostą grafiką komputerową czy robotyką. Idea jest prosta – każdy, kto chce się włączyć, może zorganizować własną inicjatywę. Nasza szkoła już kolejny aktywnie uczestniczy w tej akcji. Uczniowie klas 1-3 realizują kilka wydarzeń w ramach  innowacji pedagogicznej „Kolorowe programowanie” i zajęć dodatkowych „Zabawa w programowanie”. 

Zapraszamy do galerii zdjęć - kliknij

 Anna Niedojadło

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1264685
Dzisiaj103
Wszystkich odwiedzin1264685
Teraz ogląda nas 75

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach