^Powrót na górę

logo

Sukcesem zakończył się występ Klaudii i Oliwii Haba w Finale Wojewódzkim Drużynowego Turnieju Uczniowskiego. Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę zajęły II miejsce w zawodach rozgrywanych w Gdowie. Warto dodać, iż Oliwia i Klaudia mimo, że mają dopiero 8 lat od dwóch lat trenują tą dyscyplinę w MKS Tarnovia pod czujnym okiem p. trener Bronisławy Stroisz.
Gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów!

B. Łaśko

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1262496
Dzisiaj448
Wszystkich odwiedzin1262496
Teraz ogląda nas 51

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach