^Powrót na górę

logo

W mijającym tygodniu odbyły się zawody w tenisie stołowm, najpierw 14 listopada w formie indywidualnej a następnie 16 listopada w formie drużynowej. W obu konkurencjach bezapelacyjnie zwyciężyły nasze uczennice z klasy II B - Oliwia i Klaudia Haba. Swoich sił próbowali także : A. Niewola, K. Kras, P. Słowik i K. Madeja, lecz nie zdołali zająć miejsc medalowych. Nasze najmłodsze reprezentantki już w następnym tygodniu będą walczyć w półfinałach powiatowych. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy !

M. Powroźnik

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1126328
Dzisiaj902
Wszystkich odwiedzin1126328
Teraz ogląda nas 93

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach