Nasze uczennice po raz kolejny pokazały wspaniały sportowy charakter. Podczas odbywających się 22 listopada Półfinałów Powiatowych w Drużynowym Tenisie Stołowym, dziewczyny wygrały, awansując do Finału Powiatu. Dwa dni wcześniej na tym samym szczeblu rozgrywek w zmaganiach indywidualnych Oliwia zajęła 5 miejsce (awans do Finału Powiatowego), a Klaudia 9. Jest to spory wyczyn, gdyż Oliwia i Klaudia to uczennice II klasy, a rywalizują (i wygrywają) ze znacznie starszymi uczniami klas VI. Na co dzień dziewczyny trenują pod czujnym okiem p. trener Bronisławy Stroisz - jak widać systematyczna praca przynosi efekty.
Gratulujemy i życzymy jak najwięcej sportowego szczęścia w Finale!

B. Łaśko