^Powrót na górę

logo

Nowy rok szkolny się zaczyna, już czeka szkoła i koledzy,
i w książkach - zasób nowej wiedzy.

Pierwszego września po wakacyjnej przerwie spotkaliśmy się na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015. Pani Dyrektor mgr Ewa Sojat bardzo serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych, zwracając się do uczniów życzyła im dobrych ocen oraz zadowalających wyników w poszerzeniu horyzontów wiedzy, rodzicom radości z sukcesów ich pociech, natomiast gronu pedagogicznemu dużo cierpliwości i wytrwałości w pracy nauczycielskiej.
Przedstawiciele uczniów złożyli symboliczną wiązankę kwiatów pod tablicą znajdującą się na ścianie szkoły, upamiętniając w ten sposób 75 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas 5a oraz 5b. Złożyły się na nią wiersze i piosenki o tematyce wakacyjnej i szkolnej.

J. Czernia

Zobacz fotorelację w Galeria 2014

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1257310
Dzisiaj84
Wszystkich odwiedzin1257310
Teraz ogląda nas 77

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach