^Powrót na górę

logo

Na ten grudniowy dzień czekaliśmy wszyscy. Nieodłącznym elementem każdego roku szkolnego są mikołajki klasowe. Do naszej klasy Mikołaj zawitał, aż dwa razy. 5 grudnia razem z naszą Panią wychowawczynią Joanną Czernia i Panem Michałem Powroźnikiem wyruszyliśmy do Warszawy, aby wziąć udział w niesamowitej lekcji WF-u na Stadionie Narodowym. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 700 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski. Organizatorem wydarzenia była Fundacja Marcina Gortata MG13 "Mierz wysoko", którą w przedsięwzięciu wspierało Ministerstwo Sportu i Turystyki.Mieliśmy okazję pojeździć na łyżwach, bumper cars czy  zjechać z górki lodowej. Spotkaliśmy znane osoby ze świata „show biznesu” m.in. Agnieszkę Włodarczyk, Jakuba Wesołowskiego, Łozo z  zespołu Afromental czy znanego Youtubera Izaka. Było wspaniale!!!!! Ale to nie koniec niespodzianek, 6 grudnia Mikołaj zabrał nas i naszą wychowawczynię na kręgle do ACT Sport w Tarnowie. Tam również miło spędziliśmy czas.

Dziękujemy Mikołaju. Do zobaczenia za rok.

 

                                                                             Klasa 5a

 

 Zobacz więcej zdjęć w galerii - kliknij

J.Czernia
M.Powroźnik

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1262276
Dzisiaj228
Wszystkich odwiedzin1262276
Teraz ogląda nas 62

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach