Na ten grudniowy dzień czekaliśmy wszyscy. Nieodłącznym elementem każdego roku szkolnego są mikołajki klasowe. Do naszej klasy Mikołaj zawitał, aż dwa razy. 5 grudnia razem z naszą Panią wychowawczynią Joanną Czernia i Panem Michałem Powroźnikiem wyruszyliśmy do Warszawy, aby wziąć udział w niesamowitej lekcji WF-u na Stadionie Narodowym. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 700 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski. Organizatorem wydarzenia była Fundacja Marcina Gortata MG13 "Mierz wysoko", którą w przedsięwzięciu wspierało Ministerstwo Sportu i Turystyki.Mieliśmy okazję pojeździć na łyżwach, bumper cars czy  zjechać z górki lodowej. Spotkaliśmy znane osoby ze świata „show biznesu” m.in. Agnieszkę Włodarczyk, Jakuba Wesołowskiego, Łozo z  zespołu Afromental czy znanego Youtubera Izaka. Było wspaniale!!!!! Ale to nie koniec niespodzianek, 6 grudnia Mikołaj zabrał nas i naszą wychowawczynię na kręgle do ACT Sport w Tarnowie. Tam również miło spędziliśmy czas.

Dziękujemy Mikołaju. Do zobaczenia za rok.

Klasa 5a

Zobacz więcej zdjęć w galerii - kliknij

J.Czernia
M.Powroźnik