Uczniowie klasy 6a spędzili mikołajki na obiekcie sportowym Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych - Torze SPEED RACE Tarnów, gdzie w bezpiecznych warunkach i pod okiem fachowców mogli nabyć umiejętności jazdy gokartem.

Wycieczka łączyła tematykę bezpieczeństwa z dobrą zabawą i pasjonującą rywalizacją na torze. Jak się okazało, nasza młodzież świetnie radziła sobie z jazdą  na nich i z każdym okrążeniem uzyskiwała lepsze czasy.

Sport kartingowy jest doskonałą szkołą motoryzacji. Jest to sport bezpieczny, bardzo emocjonujący, a jednocześnie kształcący i wychowujący. Karting pozwala zrozumieć zagrożenia i zjawiska związane z zachowaniem się w różnych sytuacjach na drodze oraz nabyć umiejętności przewidywania, rozpoznawania i unikania sytuacji krytycznych w ruchu drogowym.

B.Przeklasa

Więcej zdjęć w galerii - kliknij