^Powrót na górę

logo

Uczniowie klasy 6a spędzili mikołajki na obiekcie sportowym Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych - Torze SPEED RACE Tarnów, gdzie w bezpiecznych warunkach i pod okiem fachowców mogli nabyć umiejętności jazdy gokartem.

Wycieczka łączyła tematykę bezpieczeństwa z dobrą zabawą i pasjonującą rywalizacją na torze. Jak się okazało, nasza młodzież świetnie radziła sobie z jazdą  na nich i z każdym okrążeniem uzyskiwała lepsze czasy.

Sport kartingowy jest doskonałą szkołą motoryzacji. Jest to sport bezpieczny, bardzo emocjonujący, a jednocześnie kształcący i wychowujący. Karting pozwala zrozumieć zagrożenia i zjawiska związane z zachowaniem się w różnych sytuacjach na drodze oraz nabyć umiejętności przewidywania, rozpoznawania i unikania sytuacji krytycznych w ruchu drogowym.

B.Przeklasa

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

 

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1187787
Dzisiaj539
Wszystkich odwiedzin1187787
Teraz ogląda nas 30

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach