„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

/Jan Paweł II/

W dniu 12 grudnia 2018 r. część wolontariuszy wraz z opiekunami wybrała się na Gale Wolontariatu do Krakowa podsumowującą konkurs „Małopolskie Barwy Wolontariatu 2018”.  Ideą konkursu jest możliwość zaprezentowania działań wolontariuszy i ciekawych akcji wolontariackich, pozwala promować miejsca wzorowo współpracujące z wolontariuszami oraz ukazać różnorodność działań społecznych i aktywności wolontariuszy, którzy są obecni niemalże we wszystkich sferach życia społecznego.

Jest nam miło to powiedzieć, że właśnie nasza Rada wolontariatu „Pomocna dłoń” otrzymała dyplom uznania za swoje działania prowadzone od 2017 roku. Jest to wielkie docenienie naszych wolontariuszy szkolnych jak i absolwentów za działania prowadzone w ramach wolontariatu. Serdecznie dziękujemy za ich ciągłe zaangażowanie!

W wolnym czasie uczniowie chętnie zwiedzili Barbakan oraz Krakowski rynek, gdzie mogli podziwiać trwający tam kiermasz bożonarodzeniowy.

Opiekunowie wolontariatu
A. Korcel-Koza
K. Kozioł

Więcej zdjęć w galerii - kliknij