^Powrót na górę

logo

 

14 grudnia reprezentanci swoich klas staneli do walki w turnieju "Państwa Miasta..." organizowanym przez Samorząd Uczniowski. Imprezę poprowadziła przewodnicząca SU Wiktoria Szczupak. Praca zespołowa i świetna zabawa stworzyły okazję do integracji społeczności szkolnej. Wyniki rozgrywki przedstawiono na tablicy SU oraz na zdjęciu powyżej. 

Opiekun SU, Michał Powroźnik

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1262496
Dzisiaj448
Wszystkich odwiedzin1262496
Teraz ogląda nas 54

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach