^Powrót na górę

logo

Przed świętami Bożego Narodzenia spotkały się klasy I - III, aby wspólnie pokolędować i przypomnieć sobie najważniejsze tradycje i zwyczaje najpiękniejszych swiąt .Klasa IIb przygotowała tematyczny montaż słowno -muzyczny.Nie zabrakło również śpiewu tradycyjnych pastorałek i piosenek świątecznych.Na zakończenie uczniowie składali sobie życzenia wesołych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia.
Opiekun MS

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1187792
Dzisiaj544
Wszystkich odwiedzin1187792
Teraz ogląda nas 80

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach