^Powrót na górę

logo

      

W piątek 11 stycznia odbyła się impreza z cyklu "Wieczór w szkole". Tegoroczną nowością były rozgrywki e-sportowe - rywalizacja równocześnie kilku uczestników w grach komputerowych na stworzonym do tego celu serwerze. A co poza tym? Turniej tenisa stołowego, mecz siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, oraz gra w szachy, gry planszowe, karaoke a na koniec dyskoteka. Na koniec słowa podziękowania dla wszystkich opiekunów, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczniów.

Tak oto zakończyliśmy I semestr roku szkolnego ! A teraz zasłużone ferie !
Pamiętajmy o zasadach bezpiecznego wypoczynku i do zobaczenia po feriach !!

M. Powroźnik

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1262271
Dzisiaj223
Wszystkich odwiedzin1262271
Teraz ogląda nas 17

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach