^Powrót na górę

logo

Ponad 420 tysięcy złotych (Tarnowski Sztab wraz ze sztabem puszek stacjonarnych Strusinianki ponad 330 000 PLN + Sztab przy Szkole Szczepanika ponad 90 000 PLN! ) – taką kwotę zebrano w Tarnowie i regionie w ramach 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze zebrane dla WOŚP, zostaną przekazane na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę wolontariuszek ze szkoły w Zgłobicach, które wspierały Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Opiekunowie wolontariatu.

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1220635
Dzisiaj1275
Wszystkich odwiedzin1220635
Teraz ogląda nas 45

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach