^Powrót na górę

logo

Szkolna biblioteka w ramach projektu unijnego „Nasza Mała biblioteka” brała udział w licznych konkursach. Z blisko 200 prac, które organizatorzy dostali postanowili nagrodzić również naszą szkołę. Prace były wykonywane na dodatkowych zajęciach w bibliotece, po wcześniejszym przeczytaniu i omówieniu lektur. Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Zgłobicach zostali nagrodzeni w 2 konkursach:

> w konkursie "album przyjaciół Ludmiły"
> najbardziej oryginalny kącik czytelniczy

Zdjęcia prac uczniów do zobaczenia tutaj - kliknij

Biblioteka szkolna

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1264684
Dzisiaj102
Wszystkich odwiedzin1264684
Teraz ogląda nas 75

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach