BAJKOWA FARMA KURCZAKOWSKIEGO

Konkurs zespołowy w ramach projektu „Nasza Mała Biblioteka”, z wyjątkową i specjalną nagrodą, jaką jest wizyta i spotkanie z autorami książki „Jajko czy kura?”, Przemysławem Wechterowiczem i Martą Ludwiszewską. Zadaniem dzieci było przygotowanie bajkowej farmy. Jakie zwierzęta będą dzielić dom z Kurczakowskim? Czy na farmie będzie miejsce na ognisko, ogródek albo wybieg dla jednorożca? Czy gospodarze będą mieli traktor, a może kombajn?Wszystko zależało od wyobraźni uczestników projektu. Prace konkursowe mogły  mieć postać rysunku, plakatu lub makiety.

Najważniejszym celem projektu „Nasza Mała Biblioteka” jest zainteresowanie dzieci czytaniem książek. Chcemy je przekonać, że warto czytać, bo książka to wspaniała przygoda.

Zdjcia prac dzieci do zęobaczenia w galerii - kliknij