^Powrót na górę

logo

BAJKOWA FARMA KURCZAKOWSKIEGO

Konkurs zespołowy w ramach projektu „Nasza Mała Biblioteka”, z wyjątkową i specjalną nagrodą, jaką jest wizyta i spotkanie z autorami książki „Jajko czy kura?”, Przemysławem Wechterowiczem i Martą Ludwiszewską. Zadaniem dzieci było przygotowanie bajkowej farmy. Jakie zwierzęta będą dzielić dom z Kurczakowskim? Czy na farmie będzie miejsce na ognisko, ogródek albo wybieg dla jednorożca? Czy gospodarze będą mieli traktor, a może kombajn?Wszystko zależało od wyobraźni uczestników projektu. Prace konkursowe mogły  mieć postać rysunku, plakatu lub makiety.

Najważniejszym celem projektu „Nasza Mała Biblioteka” jest zainteresowanie dzieci czytaniem książek. Chcemy je przekonać, że warto czytać, bo książka to wspaniała przygoda. 

Zdjcia prac dzieci do zęobaczenia w galerii - kliknij

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1264685
Dzisiaj103
Wszystkich odwiedzin1264685
Teraz ogląda nas 75

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach