^Powrót na górę

logo

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zgłobicach wraz ze swoimi rodzinami szyli lalki by pomóc dzieciom z Sudanu. To 3 odpowiedź szkoły na akcję "WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA" stworzonej przez międzynarodową organizację pomagającą dzieciom z krajów afrykańskich. W jej ramach unikatowe lalki brały udział w szkolnym konkursie plastycznym, a później zostały sprzedane podczas specjalnie zorganizowanego kiermaszu. Za te pieniądze UNICEF zakupi szczepionki dla dzieci z Afryki.

     Komisja oceniająca 21 „dzieł ” miała bardzo trudny wybór do wskazania tej najpiękniejszej laleczki szmacianki, gdyż wszystkie prezentowały bardzo wysoki poziom wykonania i oryginalność. Każda praca miała swój specjalny akt urodzenia. Oprócz imienia, na dołączonej do zabawki karteczce wpisana była data i miejsce, gdzie została ona zrobiona oraz imię ucznia który ją uszył.

Wyniki 3 Szkolnego Konkursu Plastycznego:

I nagroda-  Aleksandra Nowak 4b.

II nagroda- Karolina i Maciej Cholewa 5a i 7a, Piotr i Michał Jacak 1b i 2b, Michał i Jakub Wojtasik 1b i 5b, Bartosz Potempa 4b, Karolina i Zuzanna Klimczak 4b i 6b.

III nagroda - Emilia i Zuzanna Zięcina 2b i 4b, Karolina Jaskulska 4b, Kacper Gajdur 7b, Milena Szczupak 4a, Kornelia Adamczyk 6b.

Wyróżnienie - Adrian i Daria Damian 2a i 5a, Gabriela Więcław 5b, Zuzanna Sobyra 4b, Michał i Adam Hałoń 4a i 6a, Klaudia Rąpała 5b, Gabriela Gawlik 4a, Olga Kuldanek 1b, Lena Jarosińska 1b, Natasza Nowińska i Weronika Luraniec 3.

 

Szkolny opiekun Akcji UNICEF: Joanna Czernia

Szkolny organizator konkursu plastycznego: A. Zając

 

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1126319
Dzisiaj893
Wszystkich odwiedzin1126319
Teraz ogląda nas 60

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach