^Powrót na górę

logo

  

Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców do korzystania ze zbiorów biblioteki szkolnej.W bieżącym roku szkolnym znacznie wzbogacił się księgozbiór o nowości wydawnicze.

Zachęcamy do wypożyczania w pierwszej kolejności lektur szkolnych: Mikołajek, Ziele na kraterze, Wybór nowel Prusa, Charlie i Fabryka czekolady, Pamiętnik z powstania warszawskiego, Wspomnienia wojenne, Felix, Net i Nika, Czarne stopy, Asiunia, Stowarzyszenie umarłych poetów.

Na naszych półkach znajdą również coś dla siebie miłośnicy literatury fantasy. Polecamy w szczególności: Arka czasu, Geno i czarna pieczęć, Geno i biała runa, Za niebieskimi drzwiami, Czarny młyn i inne.

Dla młodszych czytelników mamy nową serię: Na pomoc zwierzakom oraz Dzienniki Tośki Marzec. Na półkach przybyło nowych tytułów także dla uczniów klas starszych:Wyścig marzeń, Przepis na miłość, Księżycowy blask, Dieta(nie) życie.

Zapraszamy do odwiedzenia biblioteki, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1126329
Dzisiaj903
Wszystkich odwiedzin1126329
Teraz ogląda nas 93

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach