Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców do korzystania ze zbiorów biblioteki szkolnej.W bieżącym roku szkolnym znacznie wzbogacił się księgozbiór o nowości wydawnicze.

Zachęcamy do wypożyczania w pierwszej kolejności lektur szkolnych: Mikołajek, Ziele na kraterze, Wybór nowel Prusa, Charlie i Fabryka czekolady, Pamiętnik z powstania warszawskiego, Wspomnienia wojenne, Felix, Net i Nika, Czarne stopy, Asiunia, Stowarzyszenie umarłych poetów.

Na naszych półkach znajdą również coś dla siebie miłośnicy literatury fantasy. Polecamy w szczególności: Arka czasu, Geno i czarna pieczęć, Geno i biała runa, Za niebieskimi drzwiami, Czarny młyn i inne.

Dla młodszych czytelników mamy nową serię: Na pomoc zwierzakom oraz Dzienniki Tośki Marzec. Na półkach przybyło nowych tytułów także dla uczniów klas starszych:Wyścig marzeń, Przepis na miłość, Księżycowy blask, Dieta(nie) życie.

Zapraszamy do odwiedzenia biblioteki, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.