^Powrót na górę

logo

Już kolejny raz uczniowie klasy 2a mogli w innowacyjny sposób czerpać wiedzę oraz nabywać nowe umiejętności na lekcjach nie korzystając z podręczników. 1 marca uczniowie odkrywali świat angażując wszystkie zmysły. Realizowali kolejne zadanie w projekcie „Przyroda z klasą”-  szukając odpowiedzi na pytania: Co to znaczy, że rośliny żyją? Co potrzebuje roślina do prawidłowego wzrostu? oraz przeprowadzili kilka ciekawych eksperymentów. Uczestniczyli w audycji muzycznej „Instrumenty perkusyjne melodyczne”,   oraz   przypomnieli sobie zasady udzielania pierwszej pomocy uczestnicząc w lekcji otwartej „Ratujemy i uczymy ratować”.

Dzień bez podręczników – uczenie się przez działanie.


Więcej zdjęć w galerii - kliknij

A. Niedojadło

 

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1126328
Dzisiaj902
Wszystkich odwiedzin1126328
Teraz ogląda nas 92

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach