Już kolejny raz uczniowie klasy 2a mogli w innowacyjny sposób czerpać wiedzę oraz nabywać nowe umiejętności na lekcjach nie korzystając z podręczników. 1 marca uczniowie odkrywali świat angażując wszystkie zmysły. Realizowali kolejne zadanie w projekcie „Przyroda z klasą”-  szukając odpowiedzi na pytania: Co to znaczy, że rośliny żyją? Co potrzebuje roślina do prawidłowego wzrostu? oraz przeprowadzili kilka ciekawych eksperymentów. Uczestniczyli w audycji muzycznej „Instrumenty perkusyjne melodyczne”,   oraz   przypomnieli sobie zasady udzielania pierwszej pomocy uczestnicząc w lekcji otwartej „Ratujemy i uczymy ratować”.

Dzień bez podręczników – uczenie się przez działanie.

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

A. Niedojadło