2 marca kolejny raz zorganizowano w naszej szkole "Dzień otwarty",mający na celu prezentację naszej placówki,jak również przybliżenie jej potencjalnym uczniom i ich rodzicom. Dzieci miały możliwość wzięcia udziału w wielu bardzo ciekawych zajęciach (plastycznych , z kodowania, językowych, teatralnych ). Uczestniczyły również w eksperymentach przyrodniczych ,obserwowały zjawiska fizyczne,bawiły sie na sali gimnastycznej.
Mogły zwiedzić szkolę:oglądały klasopracownie, świetlicę ,bibliotekę ,pracownię komputerową i jedyną w naszej gminie pracownię polisensoryczną.
Mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy uśmiechnięci i pełni zapału do nauki we wrześniu.

Więcej zdjęć do zobaczenia w galerii - kliknij