Sukcesy Emilii Duraczyńskiej i Kingii Zaprzałka z klasy 7a.

Nasze uczennice zostały laureatkami VII Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Dzieckiem być…”: „Płonie ognisko i szumią knieje…” objętego Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa. Konkurs zorganizowany był przez Zespół Szkół Plastycznych w Tarnowie.

II miejsce dla Julii Duraczyńskiej i wyróżnienie dla Kingii Zaprzałka w kategorii „Nastolatek”. Laureatami II etapu konkursu zostały również: Zuzanna Sus kl. 5b, Kaya Gajko kl. 5b, Emilia Duraczyńska kl.7a, Cebula Marlena kl. 7b

Do I etapu konkursu wysłano 32 prace ze szkoły. II etap konkursu odbył się w 12 lutego 2019r. Naszych sześć uczennic wybranych przez komisję konkursową uczestniczyło w czterogodzinnych warsztatach, podczas których pod kierunkiem artystów plastyków wykonali pracę zgodną z tematyką konkursu. „Młodziki” namalowali prace batikową, natomiast najstarsza grupa „Nastolatek” wykonała projekt graficzny proprca harcerskiego.

Dnia 1 marca 2019 roku o godz. 12.00, nasi laureaci brali udział w uroczystości rozdania nagród, dyplomów oraz wernisażu prac z II etapu konkursu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

A.Zając

Więcej zdjęć w galerii - kliknij