^Powrót na górę

logo

    
W dniu 15 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w  kolejnej lekcji geografii na żywo z cyklu  „Spotkania z podróżnikiem” realizowanego w porozumieniu z grupą Trzask.  Tym razem z panem Dariuszem Rocheckim wybraliśmy się w „podróż” po Islandii. Dzięki prezentacji ciekawych fotografii wykonanych podczas podróży -  byliśmy w kraju lodowców, wulkanów i gejzerów. Poznaliśmy zwyczaje, kulturę, przyrodę i ciekawostki widziane oczami podróżnika. Ciekawa i pouczająca relacja z  krainy wody, ognia i lodu zaciekawiła wszystkich słuchaczy. 

B. Lech

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1325903
Dzisiaj693
Wszystkich odwiedzin1325903
Teraz ogląda nas 6

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach