^Powrót na górę

logo

"W marcu jest pierwszy dzień wiosny,
  Zawsze bywa radosny”!

Społeczność klas młodszych I- III zainaugurowała obchody powitania wiosny w naszej szkole.  Pojawiły się bociany i jaskółki, przebiśniegi, krokusy i zawilce . Dzieciaki pożegnały „złą  zimę” pod postacią Marzanny.  Przy śpiewie wiosennych piosenek, przywitały Wiosnę w kwiatowych  sukienkach.  Z zaciekawieniem wysłuchały krótkiego  przedstawienia, oczywiście z Wiosną w roli głównej. Witaj nam wiosno! Cieszymy się z Twojego nadejścia.

Mały Samorząd 

Więcej zdjęć w galerii - kliknij 

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1325905
Dzisiaj695
Wszystkich odwiedzin1325905
Teraz ogląda nas 39

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach