^Powrót na górę

logo

Nasza szkoła otrzymała podziękowanie za udział w projekcie - III edycji ogólnopolskiej kampanii " BohaterON - włącz historię!", który realizowany był pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Instytutu Pamięci Narodowej oraz Ministerstwa Obrony Narodowej. Dzięki zaangażowaniu setek tysięcy osób - w tym uczniów klasy III i VI b- w jubileuszowym roku  setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości do Powstańców Warszawskich wysłano rekordową liczbę - 290544 kartki, laurki i listy z wyjątkowymi życzeniami. Wierzymy, że dostarczyły one bohaterom walk o stolicę wielu wzruszeń i stały się początkiem pięknego dialogu pokoleń. 
 
Elżbieta Szczerba, Lucyna Żurowska

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1372072
Dzisiaj213
Wszystkich odwiedzin1372072
Teraz ogląda nas 7

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach