^Powrót na górę

logo

Wiele sportowych emocji towarzyszyło Naszym uczniom w dniach 13-16 marca.

                Wszystko zaczęło się od Igrzysk Młodzieży Szkolnej w  piłce ręcznej chłopców (13 marca) w których wzięli uczniowie 7 i 8 klas. Pomimo, iż podczas turnieju musieli stawić czoła starszym kolegom z III klas szkół gimnazjalnych wywalczyli 5 miejsce.

 Skład drużyny: Mikos Bartłomiej, Kania Wojciech, Kuboń Bartłomiej, Adamczyk Jakub, Cichy Kamil, Kawula Jan, Kiełbasa Filip, Korcel Sebastian, Krawiec Bartłomiej, Mulka Marcin, Płoskonka Karol.

Dzień później (14 marca) w tej samej dyscyplinie rozegrano Igrzyska Dzieci - w turnieju reprezentacja naszej szkoły zajęła 4 miejsce.

Skład drużyny: Półkoszek Piotr, Wzorek Kamil, Barzyk Jakub, Hałoń Adam, Ponikiewski Piotr, Czech Wojciech, Twarowski Jakub, Haba Krystian, Grzegórzko Piotr, Słowik Patryk, Stelmach Maksymilian.

W piątek 15 marca w Nowym Sączu odbył się Finał Wojewódzki w pływaniu indywidualnym. Naszą szkołę i zarazem cały powiat tarnowski reprezentował uczeń klasy 4 Kacper Łaśko. W rywalizacji z zawodnikami z klas 4-6 zajął wysokie 15 miejsce w województwie  w stylu motylkowym.

W dniach 14 - 17 marca w Kielcach odbywały się XXII Mistrzostwa Polski Cheerleaders PSCH. Brały w nich udział 3 uczennice naszej szkoły. W pierwszym dniu, reprezentująca "Studio Tańca Honorata" Emilia Łaśko z formacją "Mini Blask" - zdobyła Mistrzostwo Polski Cheerleaders w kategorii Pom Dance Elite Junior Młodszy. Natomiast w sobotę 16 marca Kaya Gajko oraz Kalina Jaźwiec trenujące na co dzień w Cheerleaders Academy All Stars z formacją Twister All Star obroniły tytuł Mistrzyń Polski w kategorii Cheer All Girl Level 3 w kategorii Junior Młodszy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1434569
Dzisiaj487
Wszystkich odwiedzin1434569
Teraz ogląda nas 54

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach