Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że Pani Dyrektor Ewa Sojat w ramach otrzymanego awansu zawodowego, z końcem marca 2019 r. objęła stanowisko Dyrektora MCDN ds. Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie.
25 lat pracy i służby Pani Dyrektor na rzecz naszej szkoły przyniosło wiele dobrych zmian i pozwoliło nam na stworzenie jednej z najlepszych placówek edukacyjnych w Gminie Tarnów.

Pani Dyrektor,

dziękujemy za Pani zaangażowanie, podejmowane działania na rzecz rozwoju szkoły i zapewnienie wielu pokoleniom uczniów wysokiego i nowoczesnego poziomu edukacji. Dziękujemy również za współpracę z naszą lokalną społecznością oraz czynny udział w życiu Zgłobic i gminy Tarnów.
Pani Dyrektor, dziękujemy! Powodzenia !!!

Społeczność szkolna