Wdzięczność trudno jest ubrać w słowa…
             wtedy proste- ,,dziękuję"- zawiera wszystko

co chcemy wyrazić!..

Szanowni Państwo,

w związku z objęciem stanowiska Wicedyrektora Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli ds. ODN  w Tarnowie, chciałabym z całego serca podziękować wszystkim Państwu za 25-letnią współpracę na rzecz naszej Szkoły w Zgłobicach.

Dziękuję Nauczycielom, Emerytom, Uczniom i Rodzicom za codzienny wkład w życie Naszej Szkoły, za zaangażowanie i ciągłą chęć dążenia do zmian, które pozwoliły nam na zbudowanie placówki oświatowej na tak wysokim poziomie.

Dziękuję organowi prowadzącemu – Wójtowi i Zastępcy Wójta  Gminy Tarnów, którzy na każdym kroku wspierali działalność naszej szkoły, umożliwili nam zrealizowanie szeregu przedsięwzięć oraz inwestycji i zawsze wierzyli w to, że chcieć to móc.

Dziękuję Centrum Obsługi Szkół i Przedszkoli , Centrum Kultury i Bibliotek oraz wszystkim pracownikom i radnym Gminy Tarnów za pomoc w każdej chwili i przy każdym zadaniu, która przyczyniła się do skutecznego wykonywania obowiązków pełnionej przeze mnie funkcji.

Dziękuję Sponsorom ,za wielkie serce ,życzliwość i zaangażowanie .

Dziękuję całej społeczności Zgłobic.

To dzięki Państwu w tracie mojej wieloletniej pracy na rzecz Szkoły w Zgłobicach budowaliśmy dobre relacje, dążyliśmy do tego by Szkoła była dla Państwa, a Państwo dla Szkoły. To nasza współpraca pozwoliła na zrealizowanie wielu ważnych wydarzeń w Zgłobicach, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Cieszę się, że przez ostatnie 25 lat mogłam kierować tak wspaniałą placówką oświatową, która od lat cieszy się popularnością wśród dzieci i ich rodziców.

Dziękuję wszystkim tym dzięki którym było to możliwe i każdego dnia stawało się coraz łatwiejsze.
 Do zobaczenia!

Ewa Sojat