^Powrót na górę

logo

Dnia 27 marca 2019 roku uczennice z klas V- VIII wzięły udział w XVII edycji Gminnego Przeglądu Teatrzyków Szkolnych " Spotkanie z Melpomeną" w Szkole Podstawowej im. KEN w Zbylitowskiej Górze.
"Teatrzyk zwany wyobraźnią" w składzie: Aleksandra Bielawska, Klaudia Rąpała, Emilia Duraczyńska, Julia Duraczyńska, Aleksandra Gogola, Kinga Zaprzałka, Marlena Cebula, Hiacynta Sabat, Wiktoria Solak, Emilia Kantor zaprezentował swoje umiejętności aktorsko-wokalne w przedstawieniu pt.:"Sztuka latania".
Inscenizacja poruszała tematykę uniwersalną i dotyczyła takich wartości jak akceptacja, tolerancja, wolność. Przegląd dał wszystkim uczestnikom możliwość integracji oraz wymiany doświadczeń i doskonalenia warsztatu scenicznego.

J. Mleczko

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1297910
Dzisiaj386
Wszystkich odwiedzin1297910
Teraz ogląda nas 153

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach