Przed nami najbardziej radosne i wiosenne święta – Święta Wielkanocne. Nieodłącznym elementem wielkanocnego stołu jest jajko, symbolizujące rodzące się życie oraz nadzieję. Tradycją w naszych domach stało się zdobienie jajek.

Jak co roku organizowany był  w naszej szkole konkurs plastyczny na „RODZINNĄ PISANKĘ WIELKANOCNĄ”.

Celem konkursu było: zacieśnianie więzi rodzinnych, integracji rodziny przez sztukę, rozwijanie wyobraźni przestrzennej przy użyciu w dekoracji papieru i bibuły, rozwijanie wrażliwości estetycznej i uzdolnień plastycznych, prezentacji w holu głównym pisanek wielkanocnych jako elementu kultury chrześcijańskiej i narodowej.

W dniu 04.04.2019 roku jury powołane przez organizatora, dokonało oceny prac kierując się następującymi kryteriami: walory estetyczne, dobór techniki i zastosowanych materiałów, oryginalność, kreatywność i staranność.
Skład komisji:  B. Międzybrodzka – Parcianko, B. Figiel, A. Chrzanowska, K. Tadel, K. Cygan, A. Riebandt, D. Podlasiewicz, A. Zając.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

I miejsce:    Tryba Szymon 2b, Bożek Nina i Aleksandra 1b i 8,

II miejsce:   Nowak Aleksandra 4b, Oćwieja Szymon 2b, Ptak Wiktoria 1a,

III miejsce:  Gromba Anna 7a, Krawiec Mikołaj i Bartłomiej 1a i 8, Potempa Bartosz 4b, Czech Wojciech 6a, Jasińska Natalia i Wiktor 4a, Łaśko Emilia i Kacper 2a i 4b,.

Wyróżnienia:  Knapik Weronika 5b Cholewa Karolina i Maciej 5a i 7a, Duraczyńska Tatiana 4b, Słowik Weronika 6a.

Wszystkim rodzinom gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie przepięknych prac.  Zapraszamy do galerii zdjęć !

Szkolny organizator konkursu:  Agnieszka Zając

Wszystkie prace do zobaczenia w galerii - kliknij