Dobiegła końca tegoroczna przygoda w drużynowym tenisie stołowym dla Oliwii oraz Klaudii Haba w ramach Igrzysk Dzieci. Dziewczęta dzięki swoim umiejętnością dotarły do Finałów Wojewódzkich, które rozgrywane były 17 kwietnia w Limanowej. Nasze uczennice mimo, że uczęszczają dopiero do drugiej klasy, "siały postrach" wśród swoich dużo starszych sportowych rywalek ( min. uczennic klas 6). Dzięki efektywnej grze, awansowały kolejno poprzez zawody gminne, powiatowe oraz rejonowe aż do wspomnianych wyżej Finałów Wojewódzkich. Tam ostatecznie zajęły miejsce 7/8 wraz ze swoimi klubowymi koleżankami - na co dzień uczennicami SP 1 w Tarnowie. Warto przypomnieć, iż Oliwia i Klaudia od ponad roku trenują pod czujnym okiem p trener Bronisławy Stroisz w Tarrnovii Tarnów.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

B. Łaśko