Naszą szkołę spotkał w ostatnich dniach ogromny zaszczyt. Otrzymaliśmy bowiem list od królowej angielskiej Elżbiety II.

To odpowiedź na list, który napisali uczniowie klasy VII a i VII b w ramach koła języka angielskiego. Uczniowie wspomnieli w nim o tym, że uczą się języka angielskiego i poznają fakty na temat rodziny królewskiej oraz Zjednoczonego Królestwa. Napisali także o swoich zainteresowaniach, naszej szkole i miejscowości. Do listu dołączyliśmy portrety królowej Elżbiety II i księcia Filipa narysowane przez uczniów naszej szkoły.

Jej Wysokość wyraziła wdzięczność za przesłany list oraz podziękowała za zainteresowanie, prace plastyczne oraz życzenia z okazji 71 rocznicę ślubu. Oczywiście królowa nie jest w stanie osobiście odpowiedzieć na setki listów przychodzących codziennie do pałacu Buckingham. Dlatego pismo w jej imieniu podpisała dama dworu.

B.Przeklasa