^Powrót na górę

logo


Naszą szkołę spotkał w ostatnich dniach ogromny zaszczyt. Otrzymaliśmy bowiem list od królowej angielskiej Elżbiety II.

To odpowiedź na list, który napisali uczniowie klasy VII a i VII b w ramach koła języka angielskiego. Uczniowie wspomnieli w nim o tym, że uczą się języka angielskiego i poznają fakty na temat rodziny królewskiej oraz Zjednoczonego Królestwa. Napisali także o swoich zainteresowaniach, naszej szkole i miejscowości. Do listu dołączyliśmy portrety królowej Elżbiety II i księcia Filipa narysowane przez uczniów naszej szkoły.

Jej Wysokość wyraziła wdzięczność za przesłany list oraz podziękowała za zainteresowanie, prace plastyczne oraz życzenia z okazji 71 rocznicę ślubu. Oczywiście królowa nie jest w stanie osobiście odpowiedzieć na setki listów przychodzących codziennie do pałacu Buckingham. Dlatego pismo w jej imieniu podpisała dama dworu.

B.Przeklasa

 

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1435551
Dzisiaj575
Wszystkich odwiedzin1435551
Teraz ogląda nas 10

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach