8 maja w ramach wygranej w projekcie Nasza Mała Biblioteka, mieliśmy zaszczyt gościć Panią Agatę Dudek - ilustratorkę do książek dla dzieci i młodzieży. Gość spotkania od pierwszej chwili nawiązał serdeczny kontakt ze słuchaczami. Ilustratorka opowiadała jak rozpoczęła się jej historia z ilustrowaniem książek dla dzieci i młodzieży. Podczas spotkania Pani Agata odpowiadała na pytania uczniów np. skąd czerpie inspirację, i jakie studia należy ukończyć, aby zostać ilustratorem. Uczniowie dowiedzieli się, że nie tak łatwo stworzyć ilustrację. Spotkanie zakończyło się warsztatami, na których tworzyli „niespotykane” przepisy kucharskie. Pani Agata na koniec rozdawała swoje autografy, do których kolejka nie miała końca.

Dziękujemy za owocnie spędzony czas i zapraszamy ponownie!

Więcej zdjęć w galerii - kliknij