^Powrót na górę

logo


Miła niespodzianka zaskoczyła uczniów, którzy 17 maja zgodnie z planem mieli lekcje wychowania fizycznego. Zajęcia poprowadziła Ewelina Tobiasz - wielokrotna reprezentantka Polski oraz zawodniczka Grot Budowlani Łódź, drużyny, która w zakończonym niedawno sezonie zdobyła II miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet czyli najwyższej klasie rozgrywkowej, a także tarnowianka z urodzenia. Uczniowie na każdej lekcji mieli możliwość porozmawiać z sympatyczną zawodniczką oraz poczuć się jak na prawdziwym treningu siatkarskim.  Pani Ewelinie dziękujemy za poświęcony czas oraz przekazanie szkole koszulek reprezentacji Polski , a także swojej drużyny klubowej! Życzymy również dalszych sukcesów sportowych!!!

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

B. Łaśko

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1297912
Dzisiaj388
Wszystkich odwiedzin1297912
Teraz ogląda nas 161

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach