Miła niespodzianka zaskoczyła uczniów, którzy 17 maja zgodnie z planem mieli lekcje wychowania fizycznego. Zajęcia poprowadziła Ewelina Tobiasz - wielokrotna reprezentantka Polski oraz zawodniczka Grot Budowlani Łódź, drużyny, która w zakończonym niedawno sezonie zdobyła II miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet czyli najwyższej klasie rozgrywkowej, a także tarnowianka z urodzenia. Uczniowie na każdej lekcji mieli możliwość porozmawiać z sympatyczną zawodniczką oraz poczuć się jak na prawdziwym treningu siatkarskim.  Pani Ewelinie dziękujemy za poświęcony czas oraz przekazanie szkole koszulek reprezentacji Polski , a także swojej drużyny klubowej! Życzymy również dalszych sukcesów sportowych!!!

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

B. Łaśko