^Powrót na górę

logo

  W czwartek 16 maja klasy 6a i 6b pod opieką wychowawców i p.A.Chrzanowskiej odwiedziły stary, zabytkowy Sandomierz. Wycieczka była udana, bowiem natura okazała się dla nas łaskawa i w tym dniu zaświeciło gorące słoneczko. Sprzyjało ono zaplanowanym wcześniej atrakcjom. Dzięki naszemu miłemu  przewodnikowi, panu Zbigniewowi, uczniowie: wzbogacili wiedzę na temat historii miasta, poznali ciekawe legendy, podziwiali wspaniałe zabytki - gotycką Katedrę, Zamek Królewski, Ratusz, Dom Długosza, kamieniczki wokół Rynku. Największą atrakcją  były- spacer podziemną trasą turystyczną, rejs statkiem po Wiśle, a przede wszystkim oglądanie wystawy "Świat ojca Mateusza". W jednej z kamienic stworzono bowiem przestrzeń, która wiernie oddaje klimat najważniejszych miejsc popularnego w Polsce serialu. Każdy mógł poczuć się tam jak serialowy bohater i zrobić sobie zdjęcie z ulubionym aktorem - figurą woskową. Był również czas wolny na zakup pamiątek i smaczne przekąski. Dzień upłynął w miłej atmosferze odpoczynku, relaksu oraz integracji klas.
 
Więcej zdjęć w galerii - kliknij
 
E.Szczerba, B.Przeklasa

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1297907
Dzisiaj383
Wszystkich odwiedzin1297907
Teraz ogląda nas 135

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach