^Powrót na górę

logo


4 czerwca odbyła się wycieczka klas 4 w Pieniny. Uczniowie wyjechali kolejką na Palenicę, następnie przez szczyt Szafranówki, wzdłuż granicy polsko-słowackiej, zeszli do Schroniska PTTK Orlica, a dalej do Szczawnicy. Po przerwie na wspaniałą pizzę, grupa przejechała do Nidzicy, gdzie zobaczyła zaporę wodną oraz zamek Dunajec. Na deser rejs statkiem po jeziorze Czorsztyńskim, by podziwiać wspaniałe widoki z innej perspektywy.

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

A. Korcel-Koza, M. Powroźnik

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1262273
Dzisiaj225
Wszystkich odwiedzin1262273
Teraz ogląda nas 28

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach