^Powrót na górę

logo

Dnia 10 czerwca 2019 roku, uczniowie klas 7 wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę nad największe i najpiękniejsze jezioro w polskich Tatrach, położone na wysokości 1395 m n.p.m. Pogoda nam dopisała, było słonecznie i gorąco, co podkreślało piękno otaczającej nas przyrody. Po około 2,5 godziny marszu dotarliśmy w południe do celu. Widok Morskiego Oka, który przed nami się rozpostarł wynagrodził 8 km trudy wędrówki. Piękne jezioro o przejrzystej wodzie, otoczone lekko ośnieżonymi jeszcze górami zachwycało nas. Teraz pozostało nam na długo w pamięci i na zdjęciach cudowne wspomnienia z kolejnej wycieczki klasowej. 
Wychowawcy: A. Zając, M. Mucha, A. Chrzanowska 
 
Więcej zdjęć w galerii - kliknij

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1262277
Dzisiaj229
Wszystkich odwiedzin1262277
Teraz ogląda nas 78

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach