^Powrót na górę

logo

14 czerwca „Dzień Pustych Klas”

Głównym celem tej inicjatywy jest sprawić, aby klasy były puste. By tego dnia lekcje odbyły się poza budynkiem szkoły. Wszystko po to, aby promować edukację terenową – prawdopodobnie najbardziej uszczęśliwiającą formę edukacji na świecie. Uczniowie klas 1b, 2a i 7b wzięli aktywny udział w konkursach i zabawach zorganizowanych przez MORD w Tarnowie w ramach Dni Otwartych. Przed wakacjami dzieci przypomniały sobie podstawowe zasady bezpiecznego i aktywnego odpoczynku. Wyjazd uczniów na Dni Otwarte MORDu zasponsorowała Radna Gminy Tarnów Pani Katarzyna Biel. Dziękujemy.

Wychowawcy

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1435554
Dzisiaj578
Wszystkich odwiedzin1435554
Teraz ogląda nas 4

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach