^Powrót na górę

logo

W dniu 14 czerwca uczniowie naszej szkoły mieli okazję spotkać się z dietetykiem Poradni Dietetycznej Razem Po Zdrowie Panią mgr Aleksandrą Zaczkiewicz. Dzieci w dwóch grupach wiekowych wysłuchały ciekawego wykładu połączonego z prezentacją multimedialną na temat zasad prawidłowego odżywiania. Prowadząca zwróciła szczególną uwagę na błędy w naszej diecie, które prowadzą do nadwagi i otyłości a także do wielu chorób. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się jak ważną rolę odgrywa dobrze skomponowany posiłek a zwłaszcza  śniadanie które ma nam dostarczyć odpowiednią porcję energii na początek dnia. Dzieci otrzymały wskazówki w jaki sposób zamieniać „złe składniki” na zdrowe zamienniki. Okazało się, że odbiorcy spotkania mieli do Pani Oli wiele pytań na które uzyskali fachową odpowiedź.

Spotkanie odbyło się w ramach realizacji programu Szkoły Promującej Zdrowie.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

B.Lech

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1435552
Dzisiaj576
Wszystkich odwiedzin1435552
Teraz ogląda nas 9

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach