^Powrót na górę

logo

 

W dniu 10 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu  plastycznego organizowanego przez GOPS w siedzibie Gminy Tarnów.  Wyróżnienia za udział otrzymali nasi uczniowie: Karolina Cholewa 5b, Konrad Nowak 6b, Wiktoria Szczupak i Wiktoria Zaranek z klasy 8. Uczniowie przedstawili przy użyciu różnych środków plastycznych na plakatach zagrożenia płynące z nadużywania alkoholu. 
 
Gratulujemy!!!
A. Zając i M.Śliwa 

Przedstawiamy zdjęcia dzieci z klas I-III, które brały udział w programie Żółty Talerz w naszej szkole.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii - kliknij

Program "Żółty talerz" w naszej szkole

Podsumowanie programu

Stowarzyszenie "U Baczyńskiego"

Odwiedzili nas

1435539
Dzisiaj563
Wszystkich odwiedzin1435539
Teraz ogląda nas 6

BIP - Szkoła Zgłobice

Copyrigcht © 2013 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach